×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

Soy Kamila
POZNAJ MNIE, MOJE DOŚWIADCZENIE I ZAINTERESOWANIA

O MNIE        

Jestem certyfikowaną nauczycielką języka hiszpańskiego (certyfikat DELE C1). Uczę od 2013 r. Wcześniej miałam okazję pracować jako specjalistka ds. obsługi klientów hiszpańskojęzycznych, asystentka hiszpańskojęzycznego dyrektora budowy, a także tłumaczka dla firmy instalującej wieże wiatrakowe. Dbam o podnoszenie kwalifikacji zawodowych: ukończyłam kurs dla nauczycieli w Salamance (2015), kursy j.hiszpańskiego w Warszawie (2014, 2019) i kursy online (2020). Jestem na bieżąco z ciekawymi metodami w nauczaniu. Korzystam z tandemów nauczycielskich, wymian językowych (conversationexchange.com) i wymian wolontariackich. Z wykształcenia jestem polonistką i pedagogiem po stypendiach naukowych w Hiszpanii (La Coruña 2009, Alicante 2010).

Przez kilka lat uczyłam w szkołach, publicznych i prywatnych. W końcu postawiłam na kursy pozaszkolne i całą swoją energię zawodową skupiam na projektowaniu i prowadzeniu kursów językowych dla dzieci, młodzieży, dorosłych i rodzin. Kontakt z kursantami, towarzyszenie im w postępach zdobywania sprawności językowej jest dla mnie źródłem radości i zadowolenia z pracy.

Kinga

Na każde zajęcia Kamila jest świetnie przygotowana (materiały są związane z moimi zainteresowaniami) + oczywiście czeka na mnie niespodzianka w postaci kartkówki. Między zajęciami dostaje maile z nowym zadaniem domowym i ze sprawdzonym poprzednim zadaniem domowym. :) Zajęcia są dla mnie ogromną przyjemnością, ale równocześnie dużym wysiłkiem intelektualnym, gdyż Kama nie odpuszcza i muszę się na tą godzinę lub półtorej spiąć i skupić na 100% Zdecydowanie polecam, jeśli naprawdę zależy Ci na nauce tego pięknego języka.

Bartek

Mam 47 lat i pomimo, że nauka nie przychodzi już tak łatwo postanowiłem nauczyć się hiszpańskiego. Wybrałem lekcję indywidualne z Kamilą, która w bardzo przyjaznej i wesołej atmosferze mobilizuje mnie by trwać w postanowieniu i nie poddawać się zbyt szybko. Wszystkim, którzy chcą zacząć naukę hiszpańskiego lub już kiedyś się uczyli, i chcieliby odświeżyć dalej się rozwijać, polecam naukę z Kamilą. To bardzo pogodna, miła osoba, która na pewno zarazi Was swoim optymizmem, i z przyjemnością będziecie myśleć o każdej kolejnej lekcji.

Hubert

Po trzech latach nauki prawie bez dodatkowej pracy poza lekcjami mogę w miarę swobodnie porozumiewać się w języku hiszpańskim, co było moim celem. Lekcje z Panią Kamilą poza pozytywnym walorem edukacyjnym miały również akcenty zapewniające przyjazną atmosferę. Elastyczność w dostosowaniu terminów i tematów lekcji oraz konsekwencja w realizowaniu materiału pozwalają mi z całą odpowiedzialnością polecić Panią Kamilę jako oddpowiedzialnego i skutecznego nauczyciela języka hiszpańskiego.

TOP