×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

Mis cursos

WYBIERZ KURS DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

RODZAJE KURSÓW

Standardowy
Dla rodzin
Przed podróżą
W twojej firmie

 

kurs standardowy 

Zajęcia dla dorosłych i młodzieży na różnych poziomach zaawansowania  z podręcznikiem. Celem kursu jest rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania, przełamanie bariery językowej, komunikowanie się w sytuacjach życia codziennego oraz obcowanie z kulturą.

 

kurs standardowy oraz kurs "light" dla zapracowanych

Zajęcia dla dorosłych i młodzieży na różnych poziomach zaawansowania bez prac domowych, ze zwiększoną ilością ćwiczeń powtórkowych. Dodatkowo: metody inspirowane mnemotechnikami, doskonalenie umiejętności językowych w oparciu o obraz, muzykę, film, a także większy nacisk na ekspresję własną.

Kurs konwersacyjny

Kurs zminimalizowany pod kątem treści nauczania, nastawiony na optymalne korzystanie z przyswajanej wiedzy i umiejętności, realizowany zgodnie z wytycznymi poziomów nauczania. Zajęcia prowadzone są na materiałach własnych (plus kompedium gramatyczne) i oparte w dużej mierze na ćwiczeniach w mówieniu oraz metodach kreatywnych

Kurs rodzinny

Język hiszpański dla dzieci i ich rodziców to zajęcia prowadzone w dużej części w formie gier i zabaw, z zastosowaniem ćwiczeń integrujących i poprawiających komunikację w grupie. Z jednej strony spełniają swoją funkcję edukacyjną, z drugiej są czasem wspólnie spędzonym z najbliższymi.

Kurs dla rodziców z małymi dziećmi

Kurs dla rodzica małego dziecka: przeznaczony dla dorosłych, prowadzony w przestrzeni i czasie przyjaznym maluchom.

Przed podróżą, czyli kurs intensywny

Dla osób szykujących się w podróż do krajów hiszpańskojęzycznych lub chcących poznać podstawy języka pozwalające na swobodną komunikację. Słownictwo i gramatyka okrojone do niezbędnego minimum. Ciekawostki i różnice kulturowe. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min.

Kurs firmowy

Kurs hiszpańskiego prowadzony na terenie firmy z dojazdem lektora. https://www.uczehiszpanskiego.pl/dla-firm/

TOP